Telewizja TELPOL

Realizujemy programy telewizyjne od wielu lat. Naszą specjalnością są krótkie formy dziennikarskie; newsy, syntetyczne wywiady oraz zapowiedzi. Nie są nam jednak obce obszerne relacje i reportaże o tematyce społecznej i kulturalnej. Dziennikarze kanału TELPOL INFO odwiedzili setki miejsc, przeprowadzili wywiady z niezliczoną rzeszą rozmówców, udowadniając tym samym, że wokół nas, najbliżej, na wyciągnięcie dłoni dzieje się naprawdę wiele. Jesteśmy po to, by każde z tych wydarzeń, tak ważnych dla lokalnych społeczności udało się specjalnie dla Państwa przetworzyć na obraz oraz dźwięk. Wierzymy, że dobra, współczesna telewizja potrafi przynieść rozrywkę na wysokim poziomie, rozbawić, ale także zastanowić lub wzruszyć. Drodzy telewidzowie, dziękujemy za poświęconą uwagę, czas i jednocześnie zachęcamy do oglądania wszystkich naszych produkcji!

Wasza Redakcja


Redaktor Naczelny
Tomasz Burek

Dziennikarz prasowy i telewizyjny, absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskiem w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Dubaju oraz Londynie. Specjalizuje się w tematach społecznych oraz kulturalnych, szczególnie tych kłopotliwych, bowiem rozwiązywanie problemów to jego specjalność. Prywatnie miłośnik lotnictwa cywilnego i współczesnej architektury.

Redaktor
Piotr Muszalski

Student Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, pasjonat sportu, przede wszystkim piłki nożnej. Na kanale TELPOL NEWS możemy zobaczyć jego materiały poświęcone widowiskom sportowym z terenu Śląska oraz Zagłębia. Życiowy optymista, jego marzeniem jest aby jak najwięcej piłkarskich klubów z regionu zagrało w polskiej Ekstraklasie.

Redaktor
Agata Nurek

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Swoje szlify zawodowe zdobywała w redakcji Polskiego Radia Katowice, studenckiego magazynu "Suplement" oraz w serwisach internetowych. Osoba otwarta, zawsze usmiechnięta, pełna wiary w ludzi. Najbliższa jej sercu jest tematyka społeczna. W życiu prywatnym kieruje się wartościami opartymi na wierze, rodzinie i pasjach.