Menu Menu
strona główna > Kariera

Kariera

Jesteśmy liderem cyfrowych usług kablowych na terenie Śląska oraz Zagłębia: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii.

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Redaktor/ka

Miejsce pracy: Chorzów / Świętochłowice

Oczekujemy od Ciebie:

- wykształcenia kierunkowego

- poprawnej dykcji oraz łatwości nawiązywania kontaktów

- biegłej obsługi komputera i poruszania się w Internecie

- znajomości pakietu MS Office

- umiejętności pracy w zespole

Twoje zadania:

-realizacja programów informacyjnych z regionu ze szczególnym uwzględnieniem Chorzowa i Świętochłowic

 Warunki pracy:

- umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;

- możliwość łączenia obowiązków zawodowych ze studiami w trybie zaocznym: system zadaniowy (od poniedziałku do niedzieli, święta);

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- atrakcyjny system wynagrodzeń;

- przyjazna atmosfera pracy;

- szkolenia wdrażające do pracy oraz podnoszące kwalifikacje;

- stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu;

- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@telpol.net.pl

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

KONSERWATOR

MIEJSCE PRACY: DĄBROWA GÓRNICZA

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

CV PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES biuro@telpol.net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ZATRUDNIMY
STUDENTA
STUDIÓW ZAOCZNYCH
PRACA W TELEFONICZNYM BIURZE
OBSŁUGI ABONENTA