Menu Menu
strona główna > Kariera

Kariera

Holding Multimedialny - jesteśmy liderem cyfrowych usług kablowych na terenie Śląska oraz Zagłębia: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii.

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Obsługi Abonenta

Miejsce pracy: Chorzów

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej obsługi komputera i poruszania się w Internecie

  • znajomości systemu MS Office;

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z telewizją cyfrową, Internetem, telefonią;

  • poprawnej dykcji oraz łatwości nawiązywania kontaktów przez telefon;

  • umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów;

  • predyspozycji do obsługi Klienta;

  • wykształcenia minimum średniego.

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa Klientów w zakresie usług: telewizji cyfrowej, Internetu, telefonu

  • helpdesk

  • doradztwo podczas rozmów z Klientami.

Warunki pracy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • system trzy zmianowy (od poniedziałku do niedzieli w godzinach pomiędzy  7 a 22:30);

  • możliwość  łączenia obowiązków zawodowych ze studiami w trybie zaocznym: system tygodniowy (od poniedziałku do niedzieli, święta);

  • lokalizacja: Chorzów Batory.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • przyjazna atmosfera pracy

  • szkolenia wdrażające do pracy oraz podnoszące kwalifikacje;

  • stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu;

  • możliwość rozwoju zawodowego i kontynuowania kariery w strukturach firmy;

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prosimy o przesyłanie CV na adres : biuro@telpol.net.pl

ZATRUDNIMY
STUDENTA
STUDIÓW ZAOCZNYCH
PRACA W TELEFONICZNYM BIURZE
OBSŁUGI ABONENTA