Menu Menu

Poniższe ceny dotyczą abonentów pakietów telewizyjnych. Jeśli nie jesteś zainteresowany usługą TV zaznacz pole po lewej.

Tekst w przygotowaniu...

strona główna > Internet > Pakiet Bronze+ 300

Bronze+ 300 300.0 Mb/s

Pakiet Bronze+ oferuje dwukrotnie wyższe prędkości download i upload za niewiele wyższą cenę niż pakiet Light+. Jest to najlepszy wybór gdy kilku domowników chce jednocześnie korzystać z multimediów przez internet oraz w przypadku częstego wysyłania swoich zdjęć i filmów na portale społecznościowe. Prędkość zwrotna w pakiecie Bronze+ to 20 Mb/s.

 

Zobacz:

45.00 zł
1,00 zł

  Bronze+ 300 Silver+ 500 (tylko 15,00 zł więcej)
Prędkość pobierania danych 300.0 Mb/s 500.0 Mb/s
Czas pobrania pliku mp3 (~5 MB) 1 sekunda 1 sekunda
Czas pobrania płyty CD (~750 MB) 20 sekund 12 sekund
Czas pobrania płyty DVD (~4,7 GB) ~2 minuty ~1 minuta
     
Prędkość wysyłania danych 20.0 Mb/s 25.0 Mb/s
Czas wysyłania pliku mp3 (~5 MB) 2 sekundy 2 sekundy
Czas wysyłania 50 zdjęć (50 x 1,5MB = 75MB) 30 sekund 24 sekundy

 

 

Pobierz cennik

 • Modem i publiczne IP w abonamencie

  Sprzęt używany do korzystania z usługi jest dzierżawiony przez abonenta w ramach opłacanego abonamentu. Nie trzeba kupować modemu, a przy rozwiązywaniu umowy po prostu się go zwraca. Adresacja IP przydzielana urządzeniom za modemami, również routerom, jest dynamiczna ale publiczna.

   

 • Wbudowany router i Domowe WiFi

  Abonent może skorzystać z modemu z wbudowanym routerem WIFI. Dzięki temu urządzenia potrafiące łączyć się do sieci WIFI – laptopy, tablety, smartfony, telewizory – mogą mieć dostęp do internetu. Poza dostępem WIFI modem taki zapewnia możliwość podłączenia czterech urządzeń do sieci ethernet o przepustowości 1Gb/s.

 • Brak limitów

  W ofertach niektórych dostawców internetu spotyka się ograniczenia transferu – jeśli np. ilość odebranych danych przekroczy 5GB to prędkość łącza jest redukowana. Tego typu limitów nigdy nie było i nie ma w usługach Telpol. Transmisja nie jest w żaden sposób ograniczana poza maksymalną prędkością danego pakietu.