Menu Menu

Poniższe ceny dotyczą abonentów pakietów telewizyjnych. Jeśli nie jesteś zainteresowany usługą TV zaznacz pole po lewej.

Tekst w przygotowaniu...

strona główna > Internet > Pakiet Light 30

Light 30 30.0 Mb/s

Jeśli używasz internetu tylko do przeglądania stron ten pakiet jest dla Ciebie dobrym wyborem. Oferuje on przepustowości wystarczające dla prostych zadań, wysoką jakość usługi i bardzo dobrą relację ceny do prędkości. W tym pakiecie domyślnie można podłączyć do modemu tylko jedno urządzenie (patrz "Adresacja IP i stały adres IP" poniżej). Prędkość zwrotna pakietu Light to 3 Mb/s. Bezpłatne WiFi dotyczy tylko umów zawartych na czas określony.

 

Zobacz:

26.00 zł
1,00 zł

  Light 30 Light+ 300 (tylko 12,00 zł więcej)
Prędkość pobierania danych 30.0 Mb/s 300.0 Mb/s
Czas pobrania pliku mp3 (~5 MB) 1 sekunda 1 sekunda
Czas pobrania płyty CD (~750 MB) ~3 minuty 20 sekund
Czas pobrania płyty DVD (~4,7 GB) ~21 minut ~2 minuty
     
Prędkość wysyłania danych 3.0 Mb/s 15.0 Mb/s
Czas wysyłania pliku mp3 (~5 MB) 13 sekund 3 sekundy
Czas wysyłania 50 zdjęć (50 x 1,5MB = 75MB) ~3 minuty 40 sekund

 

 

Pobierz cennik

 • Modem i publiczne IP w abonamencie

  Sprzęt używany do korzystania z usługi jest dzierżawiony przez abonenta w ramach opłacanego abonamentu. Nie trzeba kupować modemu, a przy rozwiązywaniu umowy po prostu się go zwraca. Adresacja IP przydzielana urządzeniom za modemami, również routerom, jest dynamiczna ale publiczna.

   

 • Wbudowany router i Domowe WiFi

  Abonent może skorzystać z modemu z wbudowanym routerem WIFI. Dzięki temu urządzenia potrafiące łączyć się do sieci WIFI – laptopy, tablety, smartfony, telewizory – mogą mieć dostęp do internetu. Poza dostępem WIFI modem taki zapewnia możliwość podłączenia czterech urządzeń do sieci ethernet o przepustowości 1Gb/s.

 • Brak limitów

  W ofertach niektórych dostawców internetu spotyka się ograniczenia transferu – jeśli np. ilość odebranych danych przekroczy 5GB to prędkość łącza jest redukowana. Tego typu limitów nigdy nie było i nie ma w usługach Telpol. Transmisja nie jest w żaden sposób ograniczana poza maksymalną prędkością danego pakietu.