Menu Menu

Poniższe ceny dotyczą abonentów pakietów telewizyjnych. Jeśli nie jesteś zainteresowany usługą TV zaznacz pole po lewej.

Tekst w przygotowaniu...

strona główna > Internet > Pakiet Silver+ 500

Silver+ 500 500.0 Mb/s

Pakiet internetowy użyteczny w warunkach małej sieci domowej, szczególnie gdy abonent buduje własny Domowy Gigabitowy Węzeł Sieciowy, udostępniający internet wielu urządzeniom - od komputerów, przez smartfony, tablety, skończywszy na dekoderach i SmartTV. Prędkość zwrotna w pakiecie Silver to 25 Mb/s.

 

Zobacz:

60.00 zł
1,00 zł

  Silver+ 500 Gold+ 900 (tylko 30,00 zł więcej)
Prędkość pobierania danych 500.0 Mb/s 900.0 Mb/s
Czas pobrania pliku mp3 (~5 MB) 1 sekunda 1 sekunda
Czas pobrania płyty CD (~750 MB) 12 sekund 7 sekund
Czas pobrania płyty DVD (~4,7 GB) ~1 minuta 43 sekundy
     
Prędkość wysyłania danych 25.0 Mb/s 30.0 Mb/s
Czas wysyłania pliku mp3 (~5 MB) 2 sekundy 1 sekunda
Czas wysyłania 50 zdjęć (50 x 1,5MB = 75MB) 24 sekundy 20 sekund

 

 

Pobierz cennik

 • Modem i publiczne IP w abonamencie

  Sprzęt używany do korzystania z usługi jest dzierżawiony przez abonenta w ramach opłacanego abonamentu. Nie trzeba kupować modemu, a przy rozwiązywaniu umowy po prostu się go zwraca. Adresacja IP przydzielana urządzeniom za modemami, również routerom, jest dynamiczna ale publiczna.

   

 • Wbudowany router i Domowe WiFi

  Abonent może skorzystać z modemu z wbudowanym routerem WIFI. Dzięki temu urządzenia potrafiące łączyć się do sieci WIFI – laptopy, tablety, smartfony, telewizory – mogą mieć dostęp do internetu. Poza dostępem WIFI modem taki zapewnia możliwość podłączenia czterech urządzeń do sieci ethernet o przepustowości 1Gb/s.

 • Brak limitów

  W ofertach niektórych dostawców internetu spotyka się ograniczenia transferu – jeśli np. ilość odebranych danych przekroczy 5GB to prędkość łącza jest redukowana. Tego typu limitów nigdy nie było i nie ma w usługach Telpol. Transmisja nie jest w żaden sposób ograniczana poza maksymalną prędkością danego pakietu.